Realizace zahradních jezírek

Pomůžeme Vám navrhnout nejvhodnější zahradní jezírko pro Vaši zahradu a zvolíme vhodnou filtraci. Vše zařídíme na klíč – zařídíme výkopové práce, položíme geotextilii, svaříme jezírkovou fólii, napustíme jezírko vodou. Folii dodáváme a svaříme na míru tak aby nevznikly žádne faldy a nevzhledné záhyby. Pracujeme i s kaučukovou folii takzvanou EPDM která se pokládá vcelku a má velkou průtažnost až 300%.Pomůžeme s výběrem vhodného čerpadla a zprovozníme filtr. Také vhodně umístíme okrasné kameny i velké solitérní kusy, jezírko osázíme rostlinami, případně zhotovíme terasy.

Ukázka práceKontakt
realizace okrasného jezírka
čisté zahradní jezírko

Voda v jezírku

Voda je jedním z nejatraktivnějších prvků zahrady. Kromě toho, že v ní můžeme pěstovat celou řadu vodních rostlin, obohacuje zároveň zahradu o jedinečnou odraznou plochu. To hraje velkou roli především v případě menších zahrad, kdy zrcadlový povrch vody celý okolní prostor opticky zvětší. Zatímco klasický bazén v zahradě často nepěkně vyčnívá, jezírko se stane její přirozenou a okouzlující součástí. Pokud je dobře založené, bývá jeho údržba i jednodušší a levnější. Koupání bez chemie prospívá alergikům i přírodě…

Širokou paletu dalších možností nabízí rovněž využití pohybujicí se vody, například v podobě šplouchajicí či stříkajicí fontány nebo jemně šumícího vodopádu. Tyto prvky obohacují zahradu o další jedinečnou dimenzi a lze je přitom díky moderní technologii poměrně snadno vybudovat. Moderní nízkoenergetická čerpadla skýtají tvůrčím zahrádkářům nekonečné množství možností.

Další kapitolou jsou rostliny. Vodní živel vytváří jedinečné podmínky, ve kterých se skvěle daří celé řadě nejrozmanitějších vodních druhů. Některé jsou užitečné tím, že odbourávají z vody škodlivé látky jako amoniak a dusičnany a tím čistí vodu. Dále spotřebovávají množství živin které jsou potřeba pro růst řas a tak zůstává voda průzračně čistá.

Eshop

Spoustu výrobku máme v e-shopu. Například jezírkové fólie, čerpadla a filtry pro zahradní jezírka, světla, fontány, hladinové sběrače, přípravky pro úpravu vody, likvidátory řas, UV-lampy, vzduchovací motory, ohřívače, rozvody, ventily – prostě vše co k budování a údržbě zahradního jezírka potřebujete.

koupací jezírko rostliny

Komplexní služby

K jezírkům jsme schopni formou různých subdodavatelů vytvořit terasy, pergolky, či dodat solitérní kameny apod. Tvoříme klasická přírodní jezírka či koupací kde je část pro plavání od regenerační oddělena opěrnou zdí.

Napojení na subdodavatele

Dodavatelsky zařídíme terasy, pergoly, solitérní kameny a jiné.

Zóny v jezírku

Umíme vytvořit klasická jezírka s koupacími zónami.

Komplexnost

Vše do sebe musí zapadat - designově i technicky.