hydroizolace jezírka

Hydroizolace jezírka

Realizujete jezírko svépomocí a potřebujete pomoct s pokládkou folie? Potřebujete poradit s výkopem a správným rozdělením zón v jezírku. Následně jsme schopni provést pokládku hydroizolační folie přímo na místě tak aby nevznikly nikde nevzhledné faldy. Pracujeme s PVC folií i kaučukovou folií EPDM na které vám poskytneme patřičné garance. Chcete si provést pokládku folie sami? Jsme schopni pomoct s výběrem vhodné folie a následně ji dodat.

technologie zahradního jezírka

Technologie jezírka

Realizujete jezírko svépomocí? Na trhu je celá řada výrobců techniky jako jsou různé filtry, čerpadla UV lampy, provzdušňovadla, skimmery, osvětlení a jiné. Pomůžeme vám s jejich výběrem a dodávkou. Poradíme vám případně sami zajistíme jejich instalaci.

okrasné ryby zahradní jezírko

Okrasné ryby

Vaše jezírko je již vybudované a říkáte si, že tomu něco chybí? Jsme schopni zajistit dodávku ryb. V nabídce Originál japonské Koi, Jeseter malý, hvězdnatý, sibiřský, ruský, Vyza velká, karasy, pstruh, siven a jiné. S výběrem poradíme, ne každá ryba se hodí do každého jezírka.

rostliny do jezírka

Vodní rostliny

Máte jezírko před dokončením a chybí už jen osázet rostlinami? Pomůžeme s vytvořením osazovacího plánu. Zajistíme dodávku rostlin, zasadíme tak, aby byla podpořena správná biologická, funkční a estetická rovnováha v jezírku.

servis a údržba jezírek

Servis a údržba

Potřebujete provést údržbu, odsátí kalu a řas ze dna a stěn jezírka. Vyčistit filtry, doplnit startovací bakterie do biologické filtrace tak aby se stala opět funkční. Rozrostly se vám rostliny a potřebujete provést jejich redukci. Jezírkový vysavač také půjčujeme.

rekonstrukce jezírka

Rekonstrukce jezírek

Vaše jezírko již neplní estetickou funkci a říkáte si, že je na čase s tím něco dělat? I s tímto problémem jsme schopni se poprat. Kontaktujte nás, domluvíme schůzku, pobavíme se o vašich představách a navrhneme řešení.

Realizace zahradních jezírek na klíč

Aneb jezírko bez práce

Trápí Vás nedostatek času a přesto byste chtěli na své zahrádce vytvořit vodní prvek, který by zapadl do celkové kompozice moderní zahrady. Provádíme kompletní realizace dle vašich představ. Využitím jednoduchých přírodních prvků, jako jsou kameny, dřevěné lávky, potůčky, kaskády či vodopády začleníme vaše jezírko do okolní zahrady. Zajistíme výkopové práce, odvoz zeminy, pokládku a svaření folie. Dodávku kamene, technologie jako jsou filtrace, čerpadla, skimmery, dnové vpusti, UV a ostatní. Samozřejmostí jsou patřičné záruky. Také jsme schopni zajistit zpracování návrhu zahradním architektem.

Půjčovna

Horkovzdušný přístroj na svařování PVC folie a plastů

Horkovzdušný přístroj Leister Triac AT pro svařování plastů a PVC folie . Součástí plastový kufr, digitální svařovací přístroj Leister Triac AT, tryska 40mm, nůž, kartáč, váleček.

Cena bez DPH Půjčovné 1-4 hod 175,- Kč Půjčovné 1 den 350,- Kč Půjčovné 2-7 dní 320,- Kč Půjčovné 8-30 dní 280,- Kč Půjčovné nad 30 dní 240,- Kč

Revitalizace pozemků a zahrad

Terénní úpravy, kácení, údržby zahrad, stříhání keřů a živých plotů

Nově nabízíme v našich službách terénní úpravy všeho druhu, včetně kácení dřevin, náletů, stříhání keřů živých plotů, sekání trávy, zakládání nových trávníků.

Rizikové kácení stromů

Trápí nebo vás přímo ohrožuje strom?

Zabýváme se rizikovým kácením stromů.

Kontaktujte nás!

Rádi pomůžeme i s vaším jezírkem.

+420 608 45 44 45